Jau daugiau kaip dešimtmetį teikiame limuzinų nuomos paslaugas Kaune ir kituose Lietuvos miestuose. Ilgametė patirtis, atkaklus darbas ir efektyvūs veiklos rezultatai suformavo aukštą klientų pasitikėjimą mūsų teikiamomis paslaugomis. Didžiuojamės galėdami teigti, kad mūsų darbas yra įvertintas, todėl siekiame dar labiau tobulėti ateityje.

Mūsų tikslas veikti taip, jog limuzinų nuoma būtų daugiau nei pasivažinėjimas limuzinu. Siekiame, kad tai virstų neatsiejama šventės dalimi, pramoga ar nepamirštamu nuotykiu Jums ir Jūsų artimiems žmonėms. Dedame visas pastangas, kad jaustumetės išskirtiniais, todėl pagal Jūsų pageidavimus papuošime automobilius, pasirūpinsime servetėlėmis bei taurėmis, užtikrinsime puikią vairuotojo išvaizdą ir aptarnavimą. Taigi, malonus personalo darbas padės įgyvendinti visus Jūsų lūkesčius, o linksmai nusiteikęs vairuotojas įgyvendins Jūsų nuotykių kupiną pasivažinėjimą limuzinu.

Siūlome rinkitis patikimas, mūsų klientų patikrintas ir teigiamai vertinamas limuzinų nuomos paslaugas. Prabangus „Retro" stiliaus limuzinas - tinkamas vestuvinėms kelionėms, krikštynoms ir kitoms Jūsų organizuojamoms šventėms papuošti. „Limobusas” - talpus, erdvus ir išskirtinai didelis limuzinas nuomai, kuris tinka visoms šventėms, į kurias planuojate pasikviesti daugiau draugų, o įprasti limuzinai tam per maži. Susisiekite su mumis ir mes praskaidrinsime Jūsų šventinę nuotaiką.

Susisiekite

Siunčiama...
Ačiū, Jūsų žinutė išsiųsta.
Susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
Siųsti naują žinutę
Įvyko klaida
Bandykite dar kartą
Įvyko serverio klaida
Bandykite dar kartą
Pasiplaukiojimai
Pasiplaukiojimai burlaiviu, kateriu ir kitais pramoginiais laivais

Nuomojame laivus visoms Jūsų šventėms, pramogoms, bei puikiam laisvalaikiui.
Skambinkite telefonu +370 699 47329 ir rezervuokite pasiplaukiojimą jau dabar!