Rinkitės limuzinų nuomos paslaugas Kaune

Puikūs klientų atsiliepimai, besišypsantys veidai nuotraukose ir nuolatinės padėkos yra pats geriausias mūsų darbo įvertinimas. Rūpinamės kiekvienu klientu ir stengiamės suteikti tik aukščiausios klasės aptarnavimą, nepriklausomai nuo pasirinkto limuzino nuomai ir kitų siūlomų paslaugų. Siūlome nuomotis limuzinus tiksiančius kiekvienai Jūsų šventei. Retro stiliaus limuzinas puikiai tinka vintažinėms vestuvių nuotraukoms, didelis limuzinas-autobusas „Limobusas” leis Jums pasinerti į linksmybes bei komfortiškai švęsti limuzine su visu būriu draugų. Mūsų nuomojami limuzinai yra techniškai tvarkingi, visada švarūs tiek iš vidaus tiek iš išorės. Automobilių vidus yra pritaikytas šventėms: yra net po keletą barų, puiki vaizdo ir garso technika, prabangus odinis salonas, neoninis apšvietimas, blykstės, erdvės šokiams, tamsinti langai.

Nuomojamus limuzinus vairuoja tik patyrę ir mandagūs vairuotojai, kurie puikiai pasirūpina kelionės konfortabilumu, ir svarbiausia - kad visur suspėtumėte laiku!

Apsilankę mūsų kontaktų puslapyje rasite formą, kurią užpildę galėsite užsisakyti patinkantį limuziną arba nurodytu telefonu gausite visą išsamią informaciją Jums rūpimais limuzinų nuomos klausimais.

Susisiekite

Siunčiama...
Ačiū, Jūsų žinutė išsiųsta.
Susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
Siųsti naują žinutę
Įvyko klaida
Bandykite dar kartą
Įvyko serverio klaida
Bandykite dar kartą
Pasiplaukiojimai
Pasiplaukiojimai burlaiviu, kateriu ir kitais pramoginiais laivais

Nuomojame laivus visoms Jūsų šventėms, pramogoms, bei puikiam laisvalaikiui.
Skambinkite telefonu +370 699 47329 ir rezervuokite pasiplaukiojimą jau dabar!