Apie Privatumo taisykles

Mūsų internetinė svetainė „Limobusas.lt” įsipareigoja saugoti šio puslapio lankytojų privatumą ir siekti, kad gauti asmeniniai duomenys būtų saugomi. Mūsų svetainės veikla atitinka visus jos veiklai keliamus Europos Sąjungos teisės aktų ir Lietuvos Respublikos įstatymų reikalavimus. Visa informacija apie „Limobusas.lt” lankytojus nėra naudojama neteisėtais tikslais. Taip pat lankytojų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims. Visi gauti duomenys apie lankytojus „Limobusas.lt” svetainėje bus naudojami privatumo taisyklėse nurodytais tikslais. Toliau pateikiama visa pagrindinė informacija apie mūsų tinklapio privatumo taisykles: duomenų rinkimą ir saugojimą, slapukų naudojimą, saugumą, nuorodas ir kitas taisyklių nuostatas.

Asmens duomenų rinkimas

Kai kurie „Limobusas.lt” esantys duomenys renkami tiesiogiai ir netiesiogiai, tačiau jie tvarkomi siekiant tvarkyti svetainės lankytojų statistiką. Visa asmeninė informacija renkama laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų, kitų teisės aktų reikalavimų bei šių privatumo taisyklių.

„Limobusas.lt” gali rinkti ir analizuoti informaciją, susijusią su šios svetainės lankomumu, kai yra fiksuojamas: domenas, paspaudimų skaičius, paskutinių ar kitų puslapių lankomumas bei apsilankymo trukmė. Minėtas duomenų rinkimas naudojamas statistikos rengimui ir kitiems vidiniams tikslams, o tai neidentifikuoja asmens tapatybės.

Tuo atveju, kai „Limobusas.lt” svetainėje užpildote kontaktinę formą ir atsiunčiate el. laišką, tada Jūsų siųsta informacija saugoma tiek, kiek reikia išsamiai atsakyti į Jūsų užklausą atsižvelgiant į laiško turinį. „Limobusas.lt” lankytojų duomenų neskelbia ir jų neatskleidžia kitoms trečiosioms šalims, nei leidžiama pagal įstatymus.

Slapukai

Šioje svetainėje, el. pašto pranešimuose, reklamose ir interaktyviosiose taikomosiose programose gali būti naudojami „slapukai“ mūsų paslaugoms optimizuoti.

„Slapukas” - tai  nedidelis tekstinės informacijos failas, turintis informacijos, kurią mūsų žiniatinklio serveris gali gauti iš Jūsų žiniatinklio serverio, tai yra kai į mūsų tinklalapio serveris siunčia į Jūsų kompiuterio standžiajame diske esantį naršyklės slapukų failą. Todėl „Limobusas.lt” gali atpažinti naudotojo prietaisą, kai svetainės serveris susijungia su naršykle. Pagrindinė slapuko paskirtis – pateikti naudotojui individualiai pritaikytus puslapius, kurių pagalba galima geriau reaguoti į individualius naudotojo poreikius.

Mūsų svetainė - „Limobusas.lt” renka ir naudoja informaciją susijusią su šios svetainės lankomumu, kuri gali būti kaupiama slapukų pagalba. Slapukai gali būti saugomi Jūsų kompiuteryje taip, kad pakartotinai apsilankius „Limobusas.lt” svetainėje juos būtų galima nuskaityti. Slapukų tvarkymo konfigūravimas priklauso nuo Jūsų žiniatinklio naršyklės.

Apsauga

Siekdami apriboti netinkamą asmeninės informacijos naudojimą bei neleistiną prieigą prie asmeninės informacijos, įgyvendiname tinkamas apsaugos priemones. Nors „Limobusas.lt” svetainėje yra tvarkoma duomenų statistika, kaupiami el. pašto adresai (kai su mumis susisiekiate), tačiau Jūsų duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims.

Nuorodos

„Limobusas.lt” svetainėje yra nuorodų į kitas internetines svetaines, tačiau mes neatsakome už kitų svetainių privatumo taisykles. Todėl rekomenduojama susipažinti su kiekvieno internetinio tinklapio privatumo taisyklėmis individualiai. Šiame puslapyje aprašytos privatumo taisyklės yra taikomos tik „Limobusas.lt” interneto svetainei.

Šios taisyklės negalioja trečiųjų šalių svetainėms, kuriose pateikiamos „Limobusas.lt” svetainės nuorodos. Mes negalime užtikrinti, kad trečiosios šalys Jūsų asmeninius duomenis renka ir  tvarko saugiai.

Baigiamosios privatumo taisyklių nuostatos

„Limobusas.lt” pasilieka teisę bet kada ir be įspėjimo vienašališkai pakeisti privatumo taisykles. Tokie pakeitimai įsigalioja iškart po jų paskelbimo „Limobusas.lt” tinklalapyje. Jei Jūs po Privatumo taisyklių pakeitimų paskelbimo naudositės mūsų tinklalapiu ir (ar) jo paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su visais pakeitimais. Jei nesutinkate su pakeistu privatumo taisyklių turiniu, prarandate teisę naudotis „Limobusas.lt” tinklalapiu ir jo paslaugomis.

Šioms privatumo taisyklėms taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi dėl šių privatumo taisyklių kilę ginčai sprendžiami derybomis, o joms nepavykus - Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka.

Sąvokos: „mes”, „mūsų”, šiose privatumo taisyklėse yra nuorodos į „Limobusas.lt” tinklalapį. Sąvokos: „Jūs”, „Jūsų”, šiose privatumo taisyklėse yra nuorodos į „Limobusas.lt”  tinklalapio lankytoją.

Privatumo taisyklės atnaujintos: 2015-08-20.

 

“ITAMA”, UAB

Įmonės kodas: 135291787

Ateities pl. 6A, LT-52321б, Kaunas 

Kontaktai: +370 699 47329

Pasiplaukiojimai
Pasiplaukiojimai burlaiviu, kateriu ir kitais pramoginiais laivais

Nuomojame laivus visoms Jūsų šventėms, pramogoms, bei puikiam laisvalaikiui.
Skambinkite telefonu +370 699 47329 ir rezervuokite pasiplaukiojimą jau dabar!