Retro stiliaus limuzino „Excalibur” nuoma

Nėriniuotos suknios, kerinčios šypsenos, senamieščio gatvelės ir tarsi kelionė laiku retro stiliaus automobiliu. Todėl jeigu norite išties nepakartojamų prisiminimų, mes Jums siūlome rinktis retro stiliaus limuziną. Tuomet galėsite pasipuikuoti ne tik išskirtinėmis nuotraukomis, bet ir pasimėgauti klasikine prabanga.

Dažnas praeivis nepraleidžia pro akis šio išskirtinio dizaino automobilio, kurį Jūsų ypatingai progai siūlo „Limobusas” - limuzinų nuoma. Tai išties nepakartojamas, autentiškas automobilis, skirtas tik išskirtinei progai - Jūsų šventei. Retro stiliaus limuzino nuoma - tai puiki galimybė atsiplėšti nuo mus supančios kasdienybės ir pasinerti į nostalgišką pasivažinėjimą automobiliu, sukursiančiu Jums šventinę nuotaiką, nes retro - tai dalelė klasiškos elegancijos!

Privalumai, kuriuos turi retro stiliaus limuzinas „Excalibur"

  • Išskirtinės išvaizdos limuzinas;
  • 4/6 vietos ir 1 prie vairuotojo;
  • Prabangus odinis salonas;
  • Oro kondicionavimo sistema;
  • Baras, staliukas taurėms;
  • Šviesos efektai;
  • Kokybiška garso aparatūra;
  • Garantuotas privatumas - tamsinti langai.

Prabangaus retro limuzino „Excalibur" nuoma vestuvėms ir krikštynoms

Artėjant vienai gražiausių gyvenimo švenčių - vestuvėms, reikalaujančioms didelio pasiruošimo ir pastangų, dažnai susiduriama su automobilių nuomos problema. Įprastų limuzinų nuoma jau yra tapus klasika, tačiau retro limuzinas vestuvėms - unikalus automobilio variantas, demonstruojantis prabangą bei formuojantis gerą nuotaiką ne tik jauniesiems, bet ir jų svečiams.

Nusprendėte surengti gražią šventę - vaiko krikštynas ir norite būti tikri, kad ji bus įsimintina, ar net pranoks Jūsų lūkesčius? Retro limuzino nuoma krikštynoms yra puikus pasirinkimas norintiems aplankyti pamėgtas vietas mieste, įsiamžinti su šventės svečiais, o vėliau turėti unikalias fotografijas vaiko nuotraukų albumui.

Nuomojamas senovinis retro stiliaus „Excalibur” limuzinas gimtadieniui, šimtadieniui ar išleistuvėms

Planuojate gimtadienio šventę, tačiau trūksta idėjų, kaip nustebinti savo svečius? Nesirūpinkite smulkmenomis - paverskite jas tobulomis akimirkomis. „Limobusas” - limuzinų nuoma pasirūpins, kad Jūs ir Jūsų svečiai liktų patenkinti ne tik mūsų siūlomu puikiuoju „Excalibur” limuzinu, bet ir išskirtiniu, kiekvienam svečiui rodomu dėmesiu.

Ieškote automobilio šimtadienui ar išleistuvėms? Retro limuzino nuoma užtikrins geriausią laiką Jums ir Jūsų kolegoms, o patirti įspūdžiai neleis pamiršti šventės dar ilgai.

Jūsų kelionė mūsų rūpestis! Užsisakyti galite jau dabar.

Retro limuzino „Excalibur” nuoma mergvakariams ir bernvakariams

Organizuojate mergvakarį ar bernvakarį retro stiliaus tematika, tačiau vien aprangos elementų nepakanka? Puikus šventės atributas - retro stiliaus limuzino nuoma mergvakariui ar bernvakariui, padedantis sukurti nuotaikingą ir ilgai įsimenančią šventę Jums ir Jūsų draugams. Su šiuo pasirinkimu tikrai nudžiuginsite būsimąją nuotaką ar jaunikį.

Excalibur limuzinas - išskirtinis automobilis įmonės vakarėliui

Ieškote automobilių nuomos didelei šventei? Senovinis retro stiliaus limuzinas - geriausias pasirinkimas Jūsų įmonės vakarėliui. Su šiuo prabangiu automobiliu nustebinsite savo kolegas, suteiksite šventei autentiško stiliaus ir išskirtinumo. Tai neabejotinai įsimintiniausias limuzinas pačioms gražiausioms Jūsų šventėms. Taip pat su „Limobusas” limuzinų nuoma galite susikurti išskirtinį laiką ir be jokios progos. Jeigu norite nustebinti savo antrąją pusę romantišku vakaru, pasivažinėjimas naktinėmis miesto gatvėmis su retro limuzinu kaip tik Jums. Kurkite nepamirštamas akimirkas su retro stiliaus limuzinu ir dėl automobilio nuomos skambinkite nurodytu telefonu.

Susisiekite

Siunčiama...
Ačiū, Jūsų žinutė išsiųsta.
Susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
Siųsti naują žinutę
Įvyko klaida
Bandykite dar kartą
Įvyko serverio klaida
Bandykite dar kartą
Pasiplaukiojimai
Pasiplaukiojimai burlaiviu, kateriu ir kitais pramoginiais laivais

Nuomojame laivus visoms Jūsų šventėms, pramogoms, bei puikiam laisvalaikiui.
Skambinkite telefonu +370 699 47329 ir rezervuokite pasiplaukiojimą jau dabar!