Limuzinų nuoma

Planuodami savo šventę siekiame, kad viskas būtų tobula, o nemalonios smulkmenos tarsi išnyktų ir leistų Jums mėgautis artėjančia puota. Būtent tai mes Jums ir siūlome - šventę be jokių rūpesčių. Mūsų įmonė pasirūpins Jūsų šventės transportu - pasivažinėjimu limuzinu, kas leis sukurti nepamirštamą įspūdį svečiams bei kartu mėgautis gražiomis akimirkomis.

Retro limuzino ir Limobuso" nuoma Kaune bei kituose miestuose

Mūsų įmonė Jums siūlo nuostabius limuzinus nuomai, pritaikytus įvairioms progoms: Retro stiliaus limuziną ir „Limobusą”. Taip pat mes galime pasirūpinti nuomojamų limuzinų puošyba. Priderinsime gėles prie nuomojamo limuzino, Jūsų suknelių spalvų ar kitų akcentų. Apsilankykite pasivažinėjimų limuzinu nuotraukų galerijoje ir įvertinkite mūsų nuoširdų darbą.

Retro limuzino nuoma

Retro limuzinas

Žavingas, prabangus ir, žinoma, klasiškas limuzinas nuomai. Papuoškite savo šventę išskirtiniu „Retro” stiliaus limuzinu, nes tai neabejotinai įsimintiniausias automobilis pačioms gražiausioms akimirkoms kurti.

Plačiau
Limobuso nuoma

Limobusas"

Nepaprastai komfortabilus ir prabangus limuzinas-autobusas - „limobusas", nei kiek nenusileidžia naktiniam klubui. Didelis ir erdvus, pilnas garso ir šviesų „limobusas" talpina virš 20 šventės dalyvių.

Plačiau

Susisiekite

Siunčiama...
Ačiū, Jūsų žinutė išsiųsta.
Susisieksime su Jumis artimiausiu metu.
Siųsti naują žinutę
Įvyko klaida
Bandykite dar kartą
Įvyko serverio klaida
Bandykite dar kartą
Pasiplaukiojimai
Pasiplaukiojimai burlaiviu, kateriu ir kitais pramoginiais laivais

Nuomojame laivus visoms Jūsų šventėms, pramogoms, bei puikiam laisvalaikiui.
Skambinkite telefonu +370 699 47329 ir rezervuokite pasiplaukiojimą jau dabar!